Caffe Doppio Dış Ticaret ve Danışmanlık

Caffe Doppio, 2009 yılında HORECA sektörüne profesyonel hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur. Espresso kahve, yöresel kahveler, kahve makineleri, kahve makinesi yedek parçaları, aksesuar ve makine temizlik ürünleri ithalatı yapmanın yanı sıra, sektördeki diğer ithalatçı firmalara da danışmanlık hizmeti vermektedir. Sektörün en büyük kahve makine markası Astoria’nın Romanya’daki fabrikası MCE SA’ ya da bölgesel pazarlama konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

İthalatını yaptığımız markalar arasında Astoria kahve makineleri, MCE kahve makineleri, Lazzarin Cafe espresso ürünleri, Bazzara Cafe espresso ürünleri, Puly Caff temizlik ürünleri, Mazzer değirmenler, Mahlkönig değirmenler gibi dünya markaları bulunmaktadır.

Müşteri grubumuzu ağırlıklı olarak bölgesel dağıtıcı firmalar oluşturmakla birlikte, kendi bölgemizde son müşteriye de hizmet vermekteyiz. Amacımız bu sektörde, kaliteli ürün ve hizmeti rekabetçi şartlarda müşterilerimize sunabilmek ve sektörün gelişimine katkıda bulunabilmektir.