Astoria Tanya Espresso Makinesi

Astoria Tanya

Basit ve dengeli estetiği ile Astoria Tanya; kalite, sadelik ve dayanıklılık kombinasyonunu arayanlar için ideal çözümdür.

İki versiyonu mevcuttur; AEP - yarı otomatik ve SAE - dozaj kontrollü versiyonu. AEP versiyonda su kontrolünü aç-kapa düğmeleri ile sağlarsınız, SAE versiyonda ise 4 ayrı doz programlamasına imkan sağlayan dozaj kontrol panelleri bulunmaktadır.

Yarı otomatik espresso makinesi - Siyah / Inox
Dozaj kontrollü espresso makinesi - Kırmızı / Inox
Dozaj kontrollü espresso makinesi - Siyah / Inox
Detay görüntü
Siyah / Inox arka görünüm
Kırmızı / Inox arka görünüm
Astoria Calypso klasik stil bir espresso makinesi olup, teknolojisi ile espresso fincanında mükemmel kaliteyi garanti eder. Zarif tasarımı ve kolay kullanımı ile baristaların taleplerine rahatlıkla cevap verebilir.
Ergonomik çalışma alanı, yeni dizayn keypad ve zarif tasarım. Gloria, fincanınızda sıra dışı kalite için garanti veren teknoloji ve stile sahip geleneksel bir İtalyan espresso makinesidir. Termosifon devresi devamlı su akışına imkân vererek, makine ve su sıcaklığının dengeli olmasını sağlar.
Astoria’nın, kahve dünyasına hediye ettiği yeni nesil kahve makinelerinin en iyisi. Tasarımı göz alıcı dinamik hatlardan oluşmakla birlikte, fincanda en iyi espresso kalitesini de garanti eder. Plus 4 You teknolojisi yüksek performansı ve kaliteyi sunarken, önemli bir oranda enerji sarfiyatı tasarrufu da vaat eder.